O Artyście

Amit Kalantri napisał w jednej ze swojej powieści, że geniusz wielkiego magika jest tak samo imponujący jak geniusz naukowca. Któż bowiem potrafi tak zaczarować publiczność jak prawdziwy iluzjonista?

Marcin Cichomski to iluzjonista, który przeniesie Cię do świata magii – a tam wszystko jest możliwe! Podczas jego występów publiczność nieraz otwiera oczy szeroko ze zdumienia. Jego pokazy iluzji intrygują, budują napięcie, pobudzają wyobraźnię i… nie raz wywołują śmiech. Marcin nie tylko pokazuje zadziwiające sztuczki magiczne, ale także dba o to, by podczas jego pokazów iluzji każdy dobrze się bawił – od najmłodszych do najstarszych.

Marcin jest Iluzjonistą, który cały czas rozwija swoją pasję. Brał udział w wielu Międzynarodowych Kongresach Iluzjonistów i czerpał wiedzę z seminariów prowadzonych przez takie światowe sławy, jak David Stone, Yuji Yamamoto, Tel Smit, Viktor Voitko czy Boris Wild. A to zaledwie początek długiej listy!

Jednego możesz być pewien: obecność Marcina Cichomskiego na weselu, wieczorze panieńskim czy urodzinach jest gwarancją dobrej zabawy i magicznych chwil, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

o_mnie


 
image/svg+xml