Iluzjonista Marcin Cichomski

Iluzja na imprezy prywatne i zlecenia specjalne

Imprezy prywatne i specjalne

Pokazy iluzji na wszelkiego rodzaju imprezy i na każdą okoliczność. To pokaz, który sprawdzi się wszędzie. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i tysiące wykonanych pokazów, Marcin jest w stanie przeprowadzić magiczne przedstawienie w każdym miejscu, na każdą okoliczność. To wspaniałe show, interaktywne, wypełnione dużą dawką śmiechu, zabawy i niesamowitych efektów magicznych. To wszystko dostosowane do okoliczności i Państwa potrzeb.

Spektakl może odbywać się w dwóch formach

Iluzja sceniczna

Iluzja sceniczna

Show prezentowane ze sceny lub z dobrze widocznego dla gości miejsca. Do pokazów iluzji w tej formie używane są również większe rekwizyty. Pokaz utrzymany jest w bardzo zabawnej i śmiesznej atmosferze. Poszczególne triki, etiudy, wzbogacone są dowcipnymi dialogami i żartami tak, aby goście nie tylko mieli okazję doświadczyć magicznych efektów, ale przede wszystkim dobrze się bawili. Występ jest interaktywny. Podczas pokazu goście biorą czynny udział w poszczególnych jego elementach oraz osobiście asystują iluzjoniście. Show jest bardzo różnorodne i zawiera elementy dopasowane do charakteru imprezy.

Iluzja stolikowa

Iluzja stolikowa

Iluzjonista przemieszcza się między gośćmi, czy to siedzącymi, czy stojącymi i czaruje z bliska. Do tego rodzaju iluzji używane są przeróżne mniejsze rekwizyty takie jak karty, monety, kubki, chustki, liny, sznurki, piłeczki, gąbczaki, sztućce i wiele innych. Całość również ubrana jest w zabawne i śmieszne historyjki, żarty oraz pasujące do sztuczek dialogi. Wszystko dzieje się bezpośrednio przed oczami widza, jak i w jego dłoniach, co czyni całe doświadczenie niezwykle intrygującym.

Social Media

Polityka prywatności oraz cookies

Dane kontaktowe

Iluzjonista Marcin Cichomski
NIP: 522-246-24-42
E-mail: biuro@magicmarcin.pl
Tel: 501-141-652