Iluzjonista Marcin Cichomski

Iluzjonista na imprezę firmową

Świętowanie sukcesów przedsiębiorstwa i integracji zespołu to czas, który warto wykorzystać również na oderwanie się od codziennej rzeczywistości i wniesienie do niej nieco urozmaicenia. Iluzjonista na imprezę firmową wzbogaci program uroczystości i wniesie odrobinę magii. Marcin Cichomski to profesjonalista, który poprzez interaktywne prowadzenie uświetni Twój event i będzie doskonałą alternatywą dla standardowych atrakcji. Udział w takim widowisku to nietuzinkowa forma rozrywki zarówno dla Twoich pracowników, jak i klientów.

Co wyróżnia pokazy iluzji na imprezach firmowych?

Interaktywne i pełne tajemnic spektakle Marcina Cichomskiego sprawią, że pracownicy Twojej firmy oraz goście imprezy przeniosą się w inny, magiczny wymiar. Inteligentnie wplecione w pokaz żarty, dialogi, ciekawe opowiastki i niebanalne efekty wizualne będą na przemian zapierać dech w piersiach wywoływać salwy śmiechu. Interaktywne prowadzenie całego show oraz czynny udział gości w występie wzmocni integrację grupy. Przedstawienie z magią w roli głównej to doświadczenie, o którym nie sposób zapomnieć.
Marcin Cichomski przygotuje dla Was autorski pokaz, dostosowany do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Jego doświadczenie sceniczne oraz mistrzostwo w interaktywnym prowadzeniu sprawi, że organizowane przez Ciebie wydarzenie będzie oryginalne, wyjątkowe, niebanalne i na długo pozostanie w pamięci uczestników. Pokazy iluzji na imprezach firmowych mogą przybrać formę scenicznego show lub kameralnych inscenizacji stolikowych.

Sprawdzony przewodnik po świecie magii

Iluzjonista Marcin Cichomski to specjalista, który świadczy swoje usługi zarówno w Warszawie, jak i na terenie całej Polski. Jego niesamowita prezencja i łatwość w prowadzeniu spektakli to gwarancja dobrej zabawy dla całego zespołu. W ciągu ponad dwudziestu lat na scenie do perfekcji opanował występy sceniczne, dzięki czemu jest najlepszym z możliwych kandydatów do wykonania pokazu iluzji na imprezie firmowej. Interaktywne prowadzenie i świetny kontakt z publicznością to gwarancja magicznych wspomnień.

Spektakl może odbywać się w dwóch formach

Iluzja sceniczna

Iluzja sceniczna

Show prezentowane ze sceny lub z dobrze widocznego dla gości miejsca. Do pokazów iluzji w tej formie używane są również większe rekwizyty. Pokaz utrzymany jest w bardzo zabawnej i śmiesznej atmosferze. Poszczególne triki, etiudy, wzbogacone są dowcipnymi dialogami i żartami tak, aby goście nie tylko mieli okazję doświadczyć magicznych efektów, ale przede wszystkim dobrze się bawili. Występ jest interaktywny. Podczas pokazu goście biorą czynny udział w poszczególnych jego elementach oraz osobiście asystują iluzjoniście. Show jest bardzo różnorodne i zawiera elementy dopasowane do charakteru imprezy.

Iluzja stolikowa

Iluzja stolikowa

Iluzjonista przemieszcza się między gośćmi, czy to siedzącymi, czy stojącymi i czaruje z bliska. Do tego rodzaju iluzji używane są przeróżne mniejsze rekwizyty takie jak karty, monety, kubki, chustki, liny, sznurki, piłeczki, gąbczaki, sztućce i wiele innych. Całość również ubrana jest w zabawne i śmieszne historyjki, żarty oraz pasujące do sztuczek dialogi. Wszystko dzieje się bezpośrednio przed oczami widza, jak i w jego dłoniach, co czyni całe doświadczenie niezwykle intrygującym.

Social Media

Polityka prywatności oraz cookies

Dane kontaktowe

Iluzjonista Marcin Cichomski
NIP: 522-246-24-42
E-mail: biuro@magicmarcin.pl
Tel: 501-141-652