Magik na urodziny – iluzjonista dla dzieci

W świecie każdego dziecka obowiązkowa jest odrobina magii – a najmłodsi są dla każdego magika najwdzięczniejszą publicznością. Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą radość, pobudzić jego wyobraźnię i zaintrygować je otaczającym światem, to bez wątpienia Marcin Cichomski jest właśnie tą osobą, której szukasz. Marcin to profesjonalny iluzjonista dla dzieci, który przeniesie najmłodszych do fascynującego świata w którym wszystko jest możliwe. Świata magii i czarów. Wszystko to oczywiście przy masie dobrej zabawy i śmiechu, co sprawi, że Twoje dziecko na długo nie zapomni tego wyjątkowego pokazu iluzji i… będzie chciało więcej! Magik na urodziny to doskonała niespodzianka dla dzieci w każdym wieku. Zarówno najmłodszych przedszkolaków, jak i starszych maluchów w wieku szkolnym. Warszawa to miasto, w którym najczęściej odbywają się pokazy, lecz Marcin może dojechać także do innych miejsc.

Pokazy iluzji dla dzieci zawierają wiele kolorowych elementów stymulujących wyobraźnię dziecka, a także są pełne magicznych, bajkowych opowieści. Iluzjonista dla dzieci sprawia, że maluchy nie są jedynie bierną publicznością, lecz uczestniczą w sztuczkach i czarują razem z z nim. Magik na urodziny to zaskakująca niespodzianka. Zaproszone maluchy będą wniebowzięte, a rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć i razem z pociechami podziwiać pokaz. Jeśli choć przez myśl przeszło Ci zaproszenie iluzjonisty na urodziny dziecka, do szkoły, przedszkola, na Dzień Dziecka, Mikołajki czy Andrzejki, nie zastanawiaj się już ani chwili dłużej. Zaproś Marcina, a sprawisz swojemu dziecku radość, jakiej długo nie zapomni.

Magik na urodziny - iluzjonista dla dzieci


Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz naszą polityką prywatności.

 
image/svg+xml