Iluzjonista Marcin Cichomski

Iluzjonista na imprezę firmową

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Marcin Cichomski. Jestem iluzjonistą od 20 lat. Od najmłodszych lat oglądałem programy w których sławni iluzjoniści oczarowywali publiczność. Moja wrodzona ciekawość i chęć poznawania otaczającego mnie świata sprawiła, że postanowiłem poznać sekrety tej sztuki. Początkowa fascynacja przerodziła się w pasję, a ta w końcu połączyła się z zawodem, który obecnie wykonuję. Od 20 lat, z takim samym jak na początku zapałem i tą samą fascynacją, rozwijam swoją pasję i dzielę sią nią z innymi, występując na scenach całego kraju. Ciągle się uczę i udoskonalam swoje pokazy iluzji, aby były jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i dające radość publiczności. Mam zaszczyt należeć do Krajowego Klubu Iluzjonistów. Jestem stałym bywalcem seminariów Magicznego Arsenału organizowanych przez Sławomira Piestrzeniewicza. Miałem przyjemność i nadal mam uczestniczyć w przeróżnych międzynarodowych szkoleniach z iluzji, prowadzonych przez największe osobistości tej profesji na świecie.
Obecnie współpracuję z wieloma firmami, placówkami oświatowymi, hotelami, domami kultury, dla których regularnie występuję ze swoimi programami. Mam przyjemność oczarowywać publiczność na terenie całego kraju, a czasem i poza nim. Występuję dla publiczności dorosłej oraz dziecięcej. Goszczę z pokazami iluzji na największych scenach w Polsce, w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku czy też w Kielcach. Występuje również na kameralnych scenach, czy imprezach prywatnych. Zawsze perfekcyjnie przygotowując swoje magiczne występy, aby były one jak najbardziej atrakcyjne dla mojej publiczności, która w tym wszystkim jest dla mnie zawsze najważniejsza. Przez wiele lat występowania na przeróżnych scenach nauczyłem się dopasowywać do charakteru każdej imprezy. Tysiące wykonanych pokazów iluzji, pozwoliło mi na takie dobranie repertuaru, aby dzisiaj był on najbardziej zaskakujący, zabawny, śmieszny i interaktywny dla widza. Czaruje na eventach firmowych, imprezach prywatnych, weselach, wieczorach panieńskich, urodzinach.

Iluzjonista daj się zaskoczyć!

Za każdym razem, do każdego zlecenia podchodzę tak, jakby było ono najważniejszym w życiu. Pragnę, aby moje pokazy były wyjątkowe, oryginalne i pozostawały w pamięci na długie lata. To wszystko sprawia, że wielu moich byłych Klientów powraca do mnie na nowo lub poleca mnie innym. Taka forma uznania jest dla mnie najpiękniejszym potwierdzeniem tego, że to co robię podoba się moim odbiorcom.

Social Media

Polityka prywatności oraz cookies

Dane kontaktowe

Iluzjonista Marcin Cichomski
NIP: 522-246-24-42
E-mail: biuro@magicmarcin.pl
Tel: 501-141-652